KARAVANA

 

jednodruhová koření - kořenící směsi - exotická a orientální koření - koření do čaje  a kávy - bylinky - recepty - knihy - Orient

 

O nás

Naše koření značky KARAVANA si klade za cíl prodchnout Váš domov vůněmi dalekých zemí a kvalitním kořením obohatit a zpestřit Vaši kuchyni. 
 
V tomto internetovém obchodě nabízíme bohatý sortiment jednodruhového koření, ale i nepřeberné množství kořenících směsí, vyrobených podle našich vlastních originálních receptur. Nechybějí ani tradiční orientální mixtury.
 

 
O sortimentu
Bez soli, barviv a dochucovadel!

Kořenící směsi jsou sestaveny tak, aby maximálně vynikly chutě jednotlivých druhů koření a bylinek.
Používáme pouze prvotřídní suroviny dovážené přímo od výrobců, které si díky přímému zpracování uchovávají své aroma a barvu.
Nabízíme i exotická koření, v běžné obchodní síti nedostupná.
Naleznete zde výborná koření i na méně běžná masa, jako je skopové nebo rybí, která nejen zvýrazní jedinečnou chuť těchto mas, ale zároveň i potlačí jejich typické aroma.
 

My víme, co prodáváme! Vy víte, co kupujete!

 

O firmě

Na český trh – přímo na Váš stůl – přináší tyto ojedinělé produkty pod značkou KARAVANA firma Parsi s.r.o.
 
Veškeré suroviny jsou dováženy přímo z meziskladů v Německu, Holandsku a Skandinávii, do kterých exportují své produkty pěstitelé a výrobci z Íránu, Indie, Pákistánu a dalších oblastí Blízkého východu, koření pak doslova z celého světa.
 
Nyní máte příležitost ochutnat toto vysoce kvalitní koření i Vy na Vašem středoevropském stole.

 

O značce KARAVANA

Když jsme hledali nejlepší výraz, který by vyjadřoval původ i podstatu našeho sortimentu, zdál se nám nejvýstižnější obraz karavany velbloudů, kráčejících po písečných dunách. Tento obraz obsahuje nejenom velkou dávku dobrodružství, ale nechybí tu ani nádech exotična a tajemného očekávání, co ona karavana přiveze. Je to i příhodná metafora pro uskutečnění našeho cíle, aby dovezla něco dobrého, zdravého a zajímavého i k Vám.
 
Věříme, že produkty značky KARAVANA časem zdomácní i na Vašem stole!
 
Přejeme Vám všem DOBROU CHUŤ!
Facebook
Zpětné odkazy